POLECAMY

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

W środę 12 grudnia świętowaliśmy IV rocznicę działalności naszego Stowarzyszenia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w kościele parafialnym w Szczodrowie, której przewodniczył ks. proboszcz Mateusz Draszanowski, a koncelebrowali wraz z nim ks. prał. dr Ireneusz Smagliński – Dyrektor Radia Głos, ks. Zbigniew Gełdon – Wicedyrektor Radia Głos oraz ks. Kamil Sobiech – asystent kościelny naszego Stowarzyszenia, który wygłosił homilię. Po zakończonej Mszy odbył się mini koncert organowy w wykonaniu Pana Mateusza Pizuńskiego.

Kolejna część uroczystości odbyła się w Nowym Wiecu, gdzie podsumowano mijający rok działalności oraz podziękowano wszystkim którzy w jakikolwiek sposób wspierają naszą działalność. Słowa uznania dla działalności naszego stowarzyszenia wygłosił ks. prał. dr Ireneusz Smagliński, Dyrektor Radia Głos.